Maksymalna wyrazistość dzięki silnej i niepowtarzalnej sylwetce.

Całkowicie nowy SUV klasy średniej przeszedł radykalną transformację, która była możliwa dzięki nowemu lifestylowemu podejściu do projektowania, które skupia się na osiągnięciu większej przestrzeni z tyłu. Duża tylna klapa i przestronne wnętrze zapewniają najlepszą w swojej klasie przestrzeń przypominającą taras, która świetnie sprawdza się w miejskim zgiełku, a jeszcze lepiej na łonie natury. Nowa koncepcja płynnie łączy życie w mieście i na łonie natury, oferując „zwiększenie doświadczeń” w życiu codziennym.

Zalety

Poznaj całkowicie nowego SANTA FE.

 
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. Najlepsza w klasie przestrzeń.

  Duża klapa bagażnika po otwarciu tworzy z tyłu przestronną przestrzeń, które przypomina taras. W pełni składane siedzenia w drugim i trzecim rzędzie zapewniają wiodącą w swojej klasie przestrzeń. 
 2. The all-new 2024 Hyundai SANTA FE in white shown from the front.

  Przód.

  Przód pojazdu sprawia poczucie majestatyczności dzięki wysokiej masce, reflektorom w kształcie litery H i wyrazistym błotnikom z ostrymi liniami. Elementy stylistyczne w kształcie litery H stanowią nową interpretację emblematu „H” Hyundaia.
 3. Tył.

  Zdominowany przez większą tylną klapę, tył jest prostszy, równoważąc ogólny wygląd zewnętrzny. Tylne światła w kształcie litery H stanowią odwołanie do przednich świateł z motywem H, tworząc harmonię i zapewniając charakterystyczną prezencję SANTA FE na drodze.
 4. Inteligentne technologie.

  Model został wyposażony w szereg zaawansowanych technologicznie funkcji zapewniających poczucie luksusu, takich jak panoramiczny zakrzywiony wyświetlacz z dwoma ekranami o przekątnej 12,3 cala, cyfrowy zestaw wskaźników i ekran systemu multimediów.

  Design

  Wygląd w dobrym stylu.

  Zaprojektowany dla każdego, kto uwielbia zamieniać zwykłe chwile w niezwykłe, SANTA FE pozwala stylowo wytyczyć własną ścieżkę – i wybrać się w malowniczą trasę z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki większemu rozstawowi osi, przestronnemu wnętrzu i odważnej, charakterystycznej stylistyce ten SUV znajduje idealną równowagę pomiędzy życiem w mieście a spędzaniem czasu na świeżym powietrzu.
  The Hyundai Santa Fe pictured from the front parked next to a building.

  Odważny, charakterystyczny design.

  Przedstawiamy model SANTA FE – z wysoką maską, przyciągającymi wzrok reflektorami LED w kształcie litery H i odważnymi, ostrymi błotnikami. Potężny wygląd zewnętrzny stwarza wrażenie majestatu.
  The curved panoramic display with two 12.3" screens inside the Hyundai Santa Fe.

  Nowoczesne wnętrze.

  SANTA FE to Twoje połączone z siecią sanktuarium na drodze, wyposażone w elegancko zakrzywiony panoramiczny wyświetlacz z dwoma zintegrowanymi ekranami, ekranem dotykowym systemu informacyjno-rozrywkowego o przekątnej 12,3 cala i zestawem wskaźników cyfrowych o przekątnej 12,3 cala.

  Bezpieczeństwo

  Zaawansowane systemy bezpieczeństwa.

  Hyundai SANTA FE jest dobrze wyposażony w szereg najnowocześniejszych funkcji wspomagających prowadzenie i bezpieczeństwo, które zwiększają pewność prowadzenia podczas Twoich przygód. Ciesz się większym spokojem ducha oraz wygodniejszą i pewniejszą jazdą.

   

  The inside of the Hyundai Santa Fe pictured from above showing its 10 airbags.

  Poduszki bezpieczeństwa.

  SANTA FE został wyposażony w 6 do 10 poduszek powietrznych, co zapewnia optymalną ochronę w krytycznych sytuacjach, dzięki czemu Ty i Twoja rodzina jesteście zawsze dobrze chronieni podczas codziennych dojazdów do pracy i weekendowych wypadów.
  The digital center mirror of the Hyundai Santa Fe.

  Cyfrowe lusterko.

  Cyfrowe lusterko centralne zmienia reguły gry w zakresie widoczności i bezpieczeństwa kierowcy. Zapewnia wyraźny, szerszy kąt widzenia tego, co dzieje się za pojazdem, a także poprawia widoczność w nocy.

  Outdoor

  Otwarty na każdą przygodę.

  Pakuj się i wyrusz w drogę. Gotowy na przygodę model SANTA FE zapewnia mnóstwo miejsca dla rodziny i przyjaciół – a także na sprzęt outdoorowy. Obszar pokrywy bagażnika, niegdyś przeznaczony wyłącznie do przechowywania, jest obecnie wiodącą w swojej klasie przestrzenią mieszkalną przypominającą taras, gdzie można odpocząć i cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu. 

  Połóż się i zrelaksuj.

  Rozsiądź się wygodnie. Ciesz się najwyższym komfortem dzięki dwóm całkowicie odchylanym fotelom relaksacyjnym z przodu. Pochyl się do tyłu i zrób sobie drzemkę za naciśnięciem jednego przycisku. Po całkowitym rozłożeniu pojawia się podpórka na łydki, zapewniająca relaksujące podparcie nóg.
  A woman reading a story to her child that is inside the Hyundai Santa Fe with its large tailgate opening.

  Łatwe ładowanie sprzętu.

  Ciesz się łatwym załadunkiem poszukiwaczy przygód i ich sprzętu dzięki większemu otworowi tylnej klapy. Możesz ustawić wysokość podnoszenia i prędkość otwierania tylnej klapy Smart Power za pomocą centralnego ekranu dotykowego – zgodnie z osobistymi preferencjami i wysokością bramy garażowej.

  Zobacz także

  Dowiedz się więcej.

   

  Całkowicie nowy Hyundai SANTA FE.

  Całkowicie nowy SANTA FE to SUV, który znajduje idealną równowagę między życiem w mieście a na łonie natury, radząc sobie ze wszystkimi wyzwaniami, od pokonywania wymagających tras w trakcie rodzinnych podróży, aż po przygody na kempingach samochodowych.