Rewolucyjna stylistyka hybrydy typu plug-in.

Powitajmy rewolucję. TUCSON Plug-in Hybrid nie jest zwykłą ewolucją swojego poprzednika – to prawdziwa rewolucja w projektowaniu. Będąc liderem w dziedzinie progresywnej stylistyki, oferuje również tryb w pełni elektryczny za naciśnięciem przycisku – i można go ładować z zewnętrznego źródła zasilania.

 1. Nowy kompaktowy SUV Hyundai TUCSON Plug-in Hybrid – ikona.

  To co najlepsze z dwóch światów.

  Elektryczny, gdy chcesz. Benzynowy, gdy potrzebujesz. Po wyczerpaniu energii na jazdę w pełni elektryczną do akcji wkracza silnik spalinowy dzięki czemu zawsze dojedziesz do celu, by na miejscu doładować akumulator.

 2. Nowy kompaktowy SUV Hyundai TUCSON Plug-in Hybrid – ujęcie z tyłu.

  Niepowtarzalne wzornictwo SUV-a.

  Starannie wyrzeźbione powierzchnie i dynamiczne linie Nowego TUCSONA Plug-in Hybrid podnoszą nowoczesną stylistykę na wyższy poziom i stawiają go w czołówce stylistycznej SUV-ów.

 3. Zaawansowane układy wspomagania jazdy nowego kompaktowego SUV-a Hyundai TUCSON Plug-in Hybrid.

  Najlepsze w klasie opcje bezpieczeństwa.

  Dzięki najlepszym w swojej klasie zaawansowanym układom wspomagania jazdy oraz pakietowi bezpieczeństwa aktywnego z fantastyczną gamą innowacyjnych funkcji, zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo oraz spokój Tobie i Twoim bliskim.

  Czym jest hybryda typu plug-in?

  Wyposażony zarówno w silnik benzynowy, jak i elektryczny, TUCSON Plug-in Hybrid osiąga łączną moc 265 KM i ma tryb całkowicie elektryczny włączany naciśnięciem jednego przycisku. Po rozładowaniu akumulatora o pojemności 13,8 kWh samochód płynnie przełącza się na silnik benzynowy, dzięki czemu zawsze dojedziesz do celu, by na miejscu doładować akumulator.

  Spalinowy i elektryczny silnik nowego kompaktowego SUV-a Hyundai TUCSON Plug-in Hybrid.
  1. Zasięg elektryczny nowego SUV-a Hyundai TUCSON Plug-in Hybrid.

   Zasięg elektryczny + Elastyczność

   Samochód hybrydowy typu plug-in to idealny kompromis: zapewnia wystarczający zasięg elektryczny podczas większości codziennych podróży i elastyczność silnika benzynowego podczas dłuższych podróży.

  2. Ekologiczna jazda nowym SUV-em Hyundai TUCSON Plug-in Hybrid.

   Zerowy poziom emisji w trybie EV.

   Wybierz napęd elektryczny jednym naciśnięciem przycisku. Po rozładowaniu akumulatora samochód przełącza się automatycznie w tryb hybrydowy.

  3. Sprawny tandem silnika elektrycznego i benzynowego w nowym SUV-ie Hyundai TUCSON Plug-in Hybrid.

   Dalej na jednym litrze benzyny.

   W trybie hybrydowym silnik elektryczny zasilany akumulatorem współpracuje z silnikiem benzynowym, zapewniając zadziwiająco niskie zużycie paliwa i poziom emisji.

   Pasażer odpoczywajacy na tylnym siedzeniu nowego kompaktowego SUV-a Hyundai TUCSON Plug-in Hybrid.

   Łączność.

   Ciesz się najnowocześniejszą łącznością podczas jazdy, gdziekolwiek jesteś.

   Mężczyzna na rowerze jadący przed Nowym TUCSONEM Plug-in Hybrid.

   Bezpieczeństwo.

   Odkryj najlepsze w swojej klasie funkcje bezpieczeństwa i układy wspomagania jazdy.

   Poznaj całą rodzinę Hyundai TUCSON.

   5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

   Jak każdy Hyundai, TUCSON Plug-in Hybrid jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ponadto doskonały akumulator litowo-polimerowy jest objęty gwarancją na 8 lat lub 160 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.

   Nowy kompaktowy SUV Hyundai TUCSON Plug-in Hybrid.
   Logo „5 lat gwarancji bez limitu kilometrów” i „8 lat gwarancji na akumulator